U-17 Türkiye Seçmelerine Gidiyor

U-17 Türkiye Seçmelerine Gidiyor

02 Şubat 2013 Cumartesi 11:38
Süper Amatör Lig’e çıkarak büyük bir başarı gösteren Hadımköyspor A Takımı ve kendi grubunda şampiyon olarak Türkiye Seçmelerine katılmaya hak kazanan Arnavutköyspor U-17 takımı önceki akşam Karaburun’da gerçekleştirilen yemekte Belediye Başkanı Ahmet Haş

Arnavutköy’ü temsil eden futbol takımlarının bu sezon göstermiş olduğu başarıların ardı arkası kesilmiyor. Süper Amatör Lig’e çıkan Hadımköyspor ile birlikte Türkiye seçmelerine katılacak olan gençlerin tebrik yemeğine Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, Başkan yardımcıları ve kulüp hocaları dâhil oldu. Sporcu’nun nasıl olması gerektiği ile ilgili bir konuşma yapan Baltacı; ‘Bizim asıl amacımız Milli ve Manevi duygulara sahip, ailesini, vatanını, milletini seven sağlıklı bir birey yetiştirmektir. Sporcu her zaman herkese karşı sorumluluğunu bilen ve saygılı bir insan olma özelliği taşır. Bu şekilde olduğumuz sürece başarı zaten Allah’ın izniyle kendiliğinden gelecektir’ dedi.

Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı konuşmasını tüm sporculara başarı dileklerini sunarak sona erdirdi.

Arnavutköy Rehberi
Kategori:
Bu sayfada sizin de yorumunuz yayınlanabilir!
Haber ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Okul Hayatanızda Önemsediğiniz En Önemli Ders Hangisi?

Türkçe% 16.13(5)
Hayat Bilgisi (Sosyal Bilgiler)% 3.23(1)
Matematik% 16.13(5)
Fen ve Teknoloji (Fen Bilgisi)% 3.23(1)
Yabancı Dil% 3.23(1)
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi% 9.68(3)
Beden Eğitimi% 6.45(2)
Resim-İş (Görsel Sanatlar)% 0(0)
Müzik% 0(0)
Diğer dersler% 3.23(1)
Hiçbiri% 38.71(12)

Mescide uğramıştım, gördüm ki halk, zikri terkedip malayani konulara dalmış, konuşuyor. Hz. Ali (ra)'ye çıkıp durumdan haberdar ettim. Bana: "Doğru mu söylüyorsun, öyle mi yapıyorlar?" dedi, Ben: "Ben Resulullah (sav)'ın şöyle söylediğini işittim: "Haberiniz olsun bir fitne çıkacak!" Ben hemen sordum: "Bundan kurtuluş yolu nedir Ey Allah'ın Resulü?" Buyurdu ki: "Allah'ın Kitabı (na uymak)dır. O'nda sizden önceki (milletlerin ahvaliyle ilgili) haber, sizden sonra (kıyamete kadar) gelecek fitneler ve kıyamet ahvali ile ilgili haberler mevcut. Ayrıca sizin aranızda (iman-küfür, itaat-isyan, haram-helal vs. nevinden) cereyan edecek ahvalin de hükmü var. O, hak ile batılı ayırdeden ölçüdür. O'nda herşey ciddidir, gayesiz bir kelam yoktur. Kim akılsızlık edip, O'na inanmaz ve O'nunla amel etmezse, Allah onu helak eder. Kim O'nun dışında hidayet ararsa Allah onu saptırır.O Allah'ın sağlam ipidir. O, hikmetli olan zikirdir, O dosdoğru yoldur. O, kendine uyan hevaları koymaktan, kendisini (kıraat eden) delilleri iltibastan korur. Alimler ona doyamazlar. Onun çokça tekrarı usanç vermez, tadım eksiltmez. İnsanı hayretlere düşüren mümtaz yönleri son bulmaz, tükenmez, O öyle bir kitaptır ki, cinler işittikleri zaman şöyle demekten kendilerini alamadılar: "Biz, hiç duyulmadık bir tilavet dinledik. Bu doğruya götürmektedir, biz onun (Allah kelamı olduğuna) inandık" (Cin, 1). Kim ondan haber getirirse doğru söyler. Kim onunla amel ederse ücrete mazhar olur. Kim onunla hüküm verirse adaletle hükmeder. Kim ona çağrılırsa, doğru yola çağrılmış olur. Ey A'ver, bu güzel kelimeleri öğren."

Tirmizi, Sevabu'l-Kur'an 14, 2908

Dünya Radyo'yu Canlı Dinle
İMKB 100
78.208
DOLAR
1,7855
EURO
2,3595
Cumhuriyet Altını
424,14
Copyright © 2006 Arnavutköy Rehberi- Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.